Lista produktów producenta Can-C

Krople Can-C to unikalny roztwór zawierający w swoim składzie N-acetylokarnozynę. To naturalna cząsteczka znana jako di-peptyd; dwa połączone aminokwasy połączone.Karnozyna naturalnie występuje w żywności oraz w komórkach ludzkich i działa obronnie posiadając zarówno właściwości antyoksydacyjne jak i przeciwzapalne. Poziom karnozyny spada wraz z wiekiem i występuje związek między malejącym jej poziomem i wystąpowaniem pewnych zaburzeń starzenia, w tym także zaćmy. Krople do oczu Can-C zostały wyprodukowane zgodnie z amerykańskimi standardami cGMP (Current Good Manufacturing Practice) Zbadane i zatwierdzone przez Innovative Vision Products są jedynymi kroplami, które klinicznie potwierdzają skuteczność w hamowaniu, a nawet odwracaniu procesu starzenia oczu, w tym zaćmy starczej. 

Więcej
1 Recenzja (e)

Kapsułki Can-C Plus to unikalny, opatentowany wzór opracowany przez IVP, (twórcy kropli do oczu Can-C kropli). Synergiczne połączenie składników zawiartych w kapsułkach zapewnia korzystne środowisko dla kropli do oczu Can-C.

255,00 zł 280,00 zł
4 Recenzja (e)

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych.

229,00 zł
CENA JUŻ OD 199,23 zł
Wyświetlanie 1 - 2 z 2 produktów

Top