O nas

Firma:

Sprzedażą okularów pływackich z korekcją zajmujemy się od 2013 roku, z dumą zapewniając wygodę i 100% satysfakcji przy każdym dokonanym zamówieniu. Od pierwszego dnia nasze cele nie uległy zmianie. Staramy się dostarczać wszystkim naszym klientom najlepsze produkty optyczne w przystępnych cenach, przy jednoczesnym zapewnieniu wygodnej i niezawodnej dostawy. Dlatego, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my zwrócimy pieniądze za każdy zakupiony produkt. Pamiętaj, że nasza przyjazna i profesjonalna obsługa klienta znajduje się zawsze pod ręką, aby zapewnić Państwu wyczerpującą informację i pomoc w każdym przypadku, gdy jest to potrzebne.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, będziemy wdzięczni za wszelkie sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu. 

 

Wszystkie zamówienia realizujemy wyłącznie przez sklep internetowy, nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej, nie posiadamy sklepu stacjonarnego.

 

Dane firmy:
Colderro Ewa Zimna
Parkowa 31B
52-200 Wysoka
Polska
NIP: 6121705889
REGON: 022025260

 

Biuro obsługi klienta sklepu okulary-plywackie-korekcyjne.com
Na Państwa pytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 17.00
email: kontakt@okulary-plywackie-korekcyjne.com

Z wyrazami szacunku
Zespół sklepu okulary-plywackie-korekcyjne.com


Top