3M Press-On folia soczewkowa do bliży i dali

Rewolucyjny produkt 3M to pomoc przy terapii i niezawodny sposób na natychmiastową korekcję wady wzroku. Folia do przymocowania na wewnętrznej stronie soczewki okularowej. Utrzymuje się na wszystkich rodzajach powłok poprzez adhezję. Można ją dowolnie przycinać za pomocą nożyczek.


Czas do wysyłki: DO 7 DNI

NOWY

255,00 zł brutto

-15,00 zł

270,00 zł brutto

3M

Rewolucyjny produkt 3M to pomoc przy terapii i niezawodny sposób na natychmiastową korekcję wady wzroku. Folia do przymocowania na wewnętrznej stronie soczewki okularowej. Utrzymuje się na wszystkich rodzajach powłok poprzez adhezję. Można ją dowolnie przycinać za pomocą nożyczek.

 • Średnica: 65 mm
Cena produktu zawiera podatkek VAT wg stawki :8%
Wiek :Dla dzieci i dorosłych
Stopień 
2021-03-30

Okulary do jazdy na rowerze szosowym

Mam przepisane okulary do pracy przy komputerze z racji wieku i postępującej wady "zbyt krótkiej ręki" przy czytaniu gazety. Podobnie się ma z odczytywaniem parametrów jazdy na liczniku rowerowym. Jeżdżę ultra maratony i zdarza mi się jeździć w różnych warunkach pogodowych i w różnych porach, również w nocy. Stosuję okulary fotochromowe które pozwalają utrzymać komfort nawet przy ostrym słońcu jak i nie pogarszać warunków w nocy. Jedynym czego mi brakowało to ostre widzenie licznika rowerowego. Nie chodzi tutaj o prędkość ale o: moc, kadencję i puls, nie wspominając o nawigacji GPS. Przy dłuższej jeździe te parametry pozwalają kontrolować parametry jazdy. Naklejka korekcyjna w dolnej części okularów jest niezbędne aby nie wozić na kierownicy licznika z ekranem w rozmiarze tabletu. Wszystkim kolarzom którzy nie mogą dostrzec wskazań licznika rowerowego serdecznie polecam.

  Napisz swoją opinię! Zyskaj 5% rabatu

  Napisz recenzję i zyskaj 5% rabatu

  3M Press-On folia soczewkowa do bliży i dali

  3M Press-On folia soczewkowa do bliży i dali

  Rewolucyjny produkt 3M to pomoc przy terapii i niezawodny sposób na natychmiastową korekcję wady wzroku. Folia do przymocowania na wewnętrznej stronie soczewki okularowej. Utrzymuje się na wszystkich rodzajach powłok poprzez adhezję. Można ją dowolnie przycinać za pomocą nożyczek.  CENNIK PRZESYŁEK - NASZE TOWARY DOSTARCZAMY W POLSCE JAK I ZA GRANICĄ

  1. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto

  2. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna kurierowi podczas doręczenia - 25,00 PLN brutto

  3. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto

  4. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna w Paczkomacie podczas odbioru- 25,00 PLN brutto

  5. Przesyłka z odbiorem w punkcie Paczka w Ruchu Odbiór- 0,00 PLN brutto

  6. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Poczty Polskiej 0,00 PLN brutto

  7. Przesyłka z odbiorem  w punkcie UPS Access Point- 0,00 PLN brutto

  8. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Dpd Pickup- 0,00 PLN brutto

  9. Przesyłka z odbiorem  w punkcie DHL Parcelshop- 0,00 PLN brutto

  10. Przesyłka zagraniczna przesyłką polecona priorytetowa Pocztą Polską do 2kg - 36,90 PLN brutto

  Zamówienia na okulary pływackie korekcyjne ze szkłami wykonanymi na specjalne zamówienie (recepta, astygmatyzm, nietypowa moc szkieł) realizowane są tylko po wcześniejszej wpłacie

  CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

  Czas realizacji zamówienia jest różny, w zależności od dostępności - czas oczekiwania na wysłanie towaru przez Okulary-Plywackie-Korekcyjne.com podany jest na karcie każdego produktu. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej jeśli ważna jest szybka dostawa. Aby skompletować Państwa zamówienie średnio potrzebujemy ok. 7-14 dni roboczych (ze względu na wyjątkowość produktu). Średni czas przesyłki wynosi 1-2 dni roboczych.

  Termin otrzymania przesyłki = czas sprowadzenia i skompletowania zamówienia (dostępność) + czas dostawy.  Produkty z tej samej kategorii

  Soczewki Hydrotac Stick-On zmieniają dowolne okulary w szkła powiększające z zachowaniem najwyższej jasności. To najlepszy i najszybszy sposób korekty wizualnej każdego rodzaju okularów. Soczewki bardzo łatwo się montuje (bez użycia kleju)

  244,00 zł 259,00 zł

  Segmenty do bliży 3M zmieniają dowolne okulary w szkła powiększające z zachowaniem najwyższej jasności. To najlepszy i najszybszy sposób korekty wizualnej każdego rodzaju okularów. Soczewki bardzo łatwo się montuje (bez użycia kleju)

  240,00 zł 255,00 zł

  Folia pryzmatyczna to rewolucyjny produkt 3M, który stanowi pomoc przy terapii i niezawodny sposób nanatychmiastową korekcję wady wzroku. Folia pryzmatyczna zwana również folią Fresnela wykorzystywana jest w leczeniu choroby zezowej oczu

  275,00 zł 290,00 zł

  Top