Krople do oczu Can-c

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych.


Czas do wysyłki: DO 14 DNI

OPK-A-91

NOWY

199,00 zł brutto

CENA JUŻ OD 173,13 zł

Can-C

IlośćZniżkaOszczędzasz
2 10% Aż do 39,80 zł
4 13% Aż do 103,48 zł

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych. Dr Babizhayev, który kierował rosyjskim zespołem badawczym (Innovative Vision Products - IVP) i opracował przełomowe leczenie, stwierdził, iż maksymalne wyniki uzyskiwane zostają zazwyczaj w ciągu okresu 3 do 5 miesięcy, jednak często już pierwsze efekty zauważalne są w 1 miesiącu stosowania kropli Can-C.

Znany na całym świecie dr Marios Kyriazis napisał w swojej książce, iż badania dowodzą jakość i bezpieczeństwo formuły kropli Can - C przy długoterminowym stosowaniu. Aby być pewnym, że kupujesz oficjalnie zatwierdzony i sprawdzony produkt, opakowanie powinno zawierać oznaczenie, że jest zatwierdzony przez IVP. Krople do oczu Can-C są pierwszymi kroplami na świecie zawierającymi N-acetylkarnozynę. Musiały spełnić surowe kryteria określone przez IVP i dlatego także są oficjalnie przez IVP zatwierdzone.

Preparat Can-C jest sprzedawany jako krople. W niektórych częściach świata są sprzedawane także w postaci naocznego lubrykantu - służą wówczas do innych problemów z oczami. Krople są bezpieczne dla większości ludzi, w tym pacjentów z zaćmą (kataraktą).

Kolejna opracowana i opatentowana przez IVP (wynalazcy Can-C) formuła to kapsułki Can-C Plus. Synergiczne połączenie składników zapewnia środowisko dla kropli Can-C, przez co kuracja jest skuteczniejsza. Zalecamy stosowanie kropli Can-C wraz z kapsułkami Can-C Plus tym, którzy oczekują maksymalnych efektów już od pierwszego dnia stosowania.

Początkowo wkropić dwie krople do jednego lub obu oczu dwa razy dziennie - przekroczenie podanej dawki nie powoduje dodatkowych korzyści. Gdy skutki są odczuwalne (zwykle po 4-6 miesiącach), wkrapiać po jednej kropli na oko dwa razy dziennie. Ta częstotliwość jest wystrarczająca. Zaleca się, aby po redukcji / odwróceniu objawów nadal sporadyczne stosować krople Can-C z N-acetylokartozyną, aby zapobiedz ponownemu wystąpieniu objawów.
 
Zalecana dawka: 2 krople dwa razy dziennie
Rozmiar: 2 fiolki po 5ml każda (około 80 kropli roztworu każda fiolka)
Po otwarciu krople mogą być wykorzystywane do: 30 dni

Skład:

Składniki aktywne: gliceryna (lubrykant) 1%, sól sodowa karboksymetylocelulozy (lubrykant 0,3%)
Nieaktywne składniki: jałowa woda (roztwór o czystości do oczu od 6,7 do 6,9)
Przeciwutleniacze: N-Acetylokarnozyna (NAC) * 1%
Bufory: borany, wodorowęglan potasu
Środek konserwujący: oczyszczony alkohol benzylowyCena produktu zawiera podatkek VAT wg stawki :8%
Glycerin (gliceryna - lubrykant) :1.0% (w 1-2 kropli)
Carboxymethylcellulose sodium (arboksymetyloceluloza sodowa - lubrykant) :0.3% (w 1-2 kropli)
N-Acetyl-Carnosine (N-Acetylo-karnozyna - NAC) :1.0% (w 1-2 kropli)
Stopień 
2019-03-25

Krople działają dobrze

Szybka dostawa. Krople działają dobrze.niedługo kupię jeszcze. Polecam!

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię! Zyskaj 5% rabatu

Napisz recenzję i zyskaj 5% rabatu

Krople do oczu Can-c

Krople do oczu Can-c

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych.CENNIK PRZESYŁEK - NASZE TOWARY DOSTARCZAMY W POLSCE JAK I ZA GRANICĄ

1. Przesyłka Kurierska GLS do 30kg, płatna przed wysyłką - 00,00 PLN brutto

2. Przesyłka Kurierska GLS do 30kg, płatna kurierowi podczas doręczenia - 20,00 PLN brutto

3. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką - 00,00 PLN brutto

4. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna w Paczkomacie podczas odbioru- 20,00 PLN brutto

5. Przesyłka zagraniczna przesyłką polecona priorytetowa Pocztą Polską do 2kg - 30,00 PLN brutto


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia jest różny, w zależności od dostępności - czas oczekiwania na wysłanie towaru przez Okulary-Plywackie-Korekcyjne.com podany jest na karcie każdego produktu. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej jeśli ważna jest szybka dostawa. Aby skompletować Państwa zamówienie średnio potrzebujemy ok. 7-14 dni roboczych (ze względu na wyjątkowość produktu). Średni czas przesyłki wynosi 1-2 dni roboczych.

Termin otrzymania przesyłki = czas sprowadzenia i skompletowania zamówienia (dostępność) + czas dostawy.Produkty z tej samej kategorii

Kapsułki Can-C Plus to unikalny, opatentowany wzór opracowany przez IVP, (twórcy kropli do oczu Can-C kropli). Synergiczne połączenie składników zawiartych w kapsułkach zapewnia korzystne środowisko dla kropli do oczu Can-C.

225,00 zł 250,00 zł

Top