Krople do oczu Can-C, krople do oczu, zwalczają katarakę i zaćmę.
Krople do oczu Can-c Maksymalizuj


Formy płatności:
• przelew na konto
• płatnośći online Tpay.com
• karty płatnicze
• PayPal
• za pobraniem

Płatności

Krople do oczu Can-c


199,00 zł

Cena zawiera podatek VAT: 8%

Dostępność towaru: CZAS DO WYSYŁKI TOWARU DO 14 DNI.


Can-CNazwailość od której obowiązuje zniżkazniżka
Krople do oczu Can-c2 -10%
Krople do oczu Can-c4 -13%

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych. Dr Babizhayev, który kierował rosyjskim zespołem badawczym (Innovative Vision Products - IVP) i opracował przełomowe leczenie, stwierdził, iż maksymalne wyniki uzyskiwane zostają zazwyczaj w ciągu okresu 3 do 5 miesięcy, jednak często już pierwsze efekty zauważalne są w 1 miesiącu stosowania kropli Can-C.

Znany na całym świecie dr Marios Kyriazis napisał w swojej książce, iż badania dowodzą jakość i bezpieczeństwo formuły kropli Can - C przy długoterminowym stosowaniu. Aby być pewnym, że kupujesz oficjalnie zatwierdzony i sprawdzony produkt, opakowanie powinno zawierać oznaczenie, że jest zatwierdzony przez IVP. Krople do oczu Can-C są pierwszymi kroplami na świecie zawierającymi N-acetylkarnozynę. Musiały spełnić surowe kryteria określone przez IVP i dlatego także są oficjalnie przez IVP zatwierdzone.

Preparat Can-C jest sprzedawany jako krople. W niektórych częściach świata są sprzedawane także w postaci naocznego lubrykantu - służą wówczas do innych problemów z oczami. Krople są bezpieczne dla większości ludzi, w tym pacjentów z zaćmą (kataraktą).

Kolejna opracowana i opatentowana przez IVP (wynalazcy Can-C) formuła to kapsułki Can-C Plus. Synergiczne połączenie składników zapewnia środowisko dla kropli Can-C, przez co kuracja jest skuteczniejsza. Zalecamy stosowanie kropli Can-C wraz z kapsułkami Can-C Plus tym, którzy oczekują maksymalnych efektów już od pierwszego dnia stosowania.

Początkowo wkropić dwie krople do jednego lub obu oczu dwa razy dziennie - przekroczenie podanej dawki nie powoduje dodatkowych korzyści. Gdy skutki są odczuwalne (zwykle po 4-6 miesiącach), wkrapiać po jednej kropli na oko dwa razy dziennie. Ta częstotliwość jest wystrarczająca. Zaleca się, aby po redukcji / odwróceniu objawów nadal sporadyczne stosować krople Can-C z N-acetylokartozyną, aby zapobiedz ponownemu wystąpieniu objawów.
 
Zalecana dawka: 2 krople dwa razy dziennie
Rozmiar: 2 fiolki po 5ml każda (około 80 kropli roztworu każda fiolka)
Po otwarciu krople mogą być wykorzystywane do: 30 dni

Skład:

Składniki aktywne: gliceryna (lubrykant) 1%, sól sodowa karboksymetylocelulozy (lubrykant 0,3%)
Nieaktywne składniki: jałowa woda (roztwór o czystości do oczu od 6,7 do 6,9)
Przeciwutleniacze: N-Acetylokarnozyna (NAC) * 1%
Bufory: borany, wodorowęglan potasu
Środek konserwujący: oczyszczony alkohol benzylowy  • Cena produktu zawiera podatkek VAT wg stawki : 8%
  • Glycerin (gliceryna - lubrykant) : 1.0% (w 1-2 kropli)
  • Carboxymethylcellulose sodium (arboksymetyloceluloza sodowa - lubrykant) : 0.3% (w 1-2 kropli)
  • N-Acetyl-Carnosine (N-Acetylo-karnozyna - NAC) : 1.0% (w 1-2 kropli)

Blog