Krople do oczu Can-c

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych.


Czas do wysyłki: BRAK W MAGAZYNIE

OPK-A-91

NOWY

229,00 zł brutto

CENA JUŻ OD 199,23 zł

Can-C

IlośćZniżkaOszczędzasz
2 10% Aż do 45,80 zł
4 13% Aż do 119,08 zł

Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych. Dr Babizhayev, który kierował rosyjskim zespołem badawczym (Innovative Vision Products - IVP) i opracował przełomowe leczenie, stwierdził, iż maksymalne wyniki uzyskiwane zostają zazwyczaj w ciągu okresu 3 do 5 miesięcy, jednak często już pierwsze efekty zauważalne są w 1 miesiącu stosowania kropli Can-C.

Znany na całym świecie dr Marios Kyriazis napisał w swojej książce, iż badania dowodzą jakość i bezpieczeństwo formuły kropli Can - C przy długoterminowym stosowaniu. Aby być pewnym, że kupujesz oficjalnie zatwierdzony i sprawdzony produkt, opakowanie powinno zawierać oznaczenie, że jest zatwierdzony przez IVP. Krople do oczu Can-C są pierwszymi kroplami na świecie zawierającymi N-acetylkarnozynę. Musiały spełnić surowe kryteria określone przez IVP i dlatego także są oficjalnie przez IVP zatwierdzone.

Preparat Can-C jest sprzedawany jako krople. W niektórych częściach świata są sprzedawane także w postaci naocznego lubrykantu - służą wówczas do innych problemów z oczami. Krople są bezpieczne dla większości ludzi, w tym pacjentów z zaćmą (kataraktą).

Kolejna opracowana i opatentowana przez IVP (wynalazcy Can-C) formuła to kapsułki Can-C Plus. Synergiczne połączenie składników zapewnia środowisko dla kropli Can-C, przez co kuracja jest skuteczniejsza. Zalecamy stosowanie kropli Can-C wraz z kapsułkami Can-C Plus tym, którzy oczekują maksymalnych efektów już od pierwszego dnia stosowania.

Początkowo wkropić dwie krople do jednego lub obu oczu dwa razy dziennie - przekroczenie podanej dawki nie powoduje dodatkowych korzyści. Gdy skutki są odczuwalne (zwykle po 4-6 miesiącach), wkrapiać po jednej kropli na oko dwa razy dziennie. Ta częstotliwość jest wystrarczająca. Zaleca się, aby po redukcji / odwróceniu objawów nadal sporadyczne stosować krople Can-C z N-acetylokartozyną, aby zapobiedz ponownemu wystąpieniu objawów.
 
Zalecana dawka: 2 krople dwa razy dziennie
Rozmiar: 2 fiolki po 5ml każda (około 80 kropli roztworu każda fiolka)
Po otwarciu krople mogą być wykorzystywane do: 30 dni

Skład:

Składniki aktywne: gliceryna (lubrykant) 1%, sól sodowa karboksymetylocelulozy (lubrykant 0,3%)
Nieaktywne składniki: jałowa woda (roztwór o czystości do oczu od 6,7 do 6,9)
Przeciwutleniacze: N-Acetylokarnozyna (NAC) * 1%
Bufory: borany, wodorowęglan potasu
Środek konserwujący: oczyszczony alkohol benzylowyCena produktu zawiera podatkek VAT wg stawki :8%
Glycerin (gliceryna - lubrykant) :1.0% (w 1-2 kropli)
Carboxymethylcellulose sodium (arboksymetyloceluloza sodowa - lubrykant) :0.3% (w 1-2 kropli)
N-Acetyl-Carnosine (N-Acetylo-karnozyna - NAC) :1.0% (w 1-2 kropli)
Stopień 
2021-05-05

Działa widzę to u naszego pupilka

Jak do tej pory wygląda na to, że zaćma pomału ustępuje mojemu pupilowi. Jedno oczko ma już prawie wyleczone a na drugie muszę jeszcze poczekać.

  Stopień 
  2021-05-05

  Skutecznie działają

  Moja mega zaćma powoli, ale się cofa, cierpliwość i systematyczność się opłaca

   Stopień 
   2021-05-05

   Naprawdę działa

   wyraźna poprawa po regularnym stosowaniu

    Stopień 
    2019-03-25

    Krople działają dobrze

    Szybka dostawa. Krople działają dobrze.niedługo kupię jeszcze. Polecam!

    • 3 z 3 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

    Napisz swoją opinię! Zyskaj 5% rabatu

    Napisz recenzję i zyskaj 5% rabatu

    Krople do oczu Can-c

    Krople do oczu Can-c

    Can-C krople do oczu są jednym z najnowszych osiągnięć przeciw starzeniu. Zawierają specjalną formułę Karnozyny, o nazwie N-acetylcarnosine, naturalny przeciwutleniacz, który osiągnął znakomite wyniki w badaniach klinicznych.    CENNIK PRZESYŁEK - NASZE TOWARY DOSTARCZAMY W POLSCE JAK I ZA GRANICĄ

    1. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto

    2. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna kurierowi podczas doręczenia - 25,00 PLN brutto

    3. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto

    4. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna w Paczkomacie podczas odbioru- 25,00 PLN brutto

    5. Przesyłka z odbiorem w punkcie Paczka w Ruchu Odbiór- 0,00 PLN brutto

    6. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Poczty Polskiej 0,00 PLN brutto

    7. Przesyłka z odbiorem  w punkcie UPS Access Point- 0,00 PLN brutto

    8. Przesyłka z odbiorem  w punkcie Dpd Pickup- 0,00 PLN brutto

    9. Przesyłka z odbiorem  w punkcie DHL Parcelshop- 0,00 PLN brutto

    10. Przesyłka zagraniczna przesyłką polecona priorytetowa Pocztą Polską do 2kg - 36,90 PLN brutto

    Zamówienia na okulary pływackie korekcyjne ze szkłami wykonanymi na specjalne zamówienie (recepta, astygmatyzm, nietypowa moc szkieł) realizowane są tylko po wcześniejszej wpłacie

    CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

    Czas realizacji zamówienia jest różny, w zależności od dostępności - czas oczekiwania na wysłanie towaru przez Okulary-Plywackie-Korekcyjne.com podany jest na karcie każdego produktu. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej jeśli ważna jest szybka dostawa. Aby skompletować Państwa zamówienie średnio potrzebujemy ok. 7-14 dni roboczych (ze względu na wyjątkowość produktu). Średni czas przesyłki wynosi 1-2 dni roboczych.

    Termin otrzymania przesyłki = czas sprowadzenia i skompletowania zamówienia (dostępność) + czas dostawy.    Produkty z tej samej kategorii

    Kapsułki Can-C Plus to unikalny, opatentowany wzór opracowany przez IVP, (twórcy kropli do oczu Can-C kropli). Synergiczne połączenie składników zawiartych w kapsułkach zapewnia korzystne środowisko dla kropli do oczu Can-C.

    255,00 zł 280,00 zł

    Top