Brak produktów
Podatek jest wliczony w cenę
Jeden z najlepszych na rynku modeli okularów pływackich na receptę, który ma profilowane, miękkie mocowanie zapewniające dodatkowy komfort wokół oczu i na nosie.
Czas do wysyłki: DO 14 DNI
NOWY
Okulary pływackie Sutton Swimwear OPT1800 wykonane są z jednoczęściowej uszczelki w której osadzone są soczewki korekcyjne. Gogle mają mniejsze szkła, dzięki czemu idealnie nadają się do małych twarzy. Mają idealny wyścigowy profil. Miękkie, formowane mocowanie poprawia komfort wokół oczu i na nosie. Doskonałe dopasowanie zapewnia regulowany, dzielony pasek zapewnia.
- okulary dla dorosłych
- okulary korygujące krótkowzroczność
- nosek o zmiennych rozmiarach
- okulary dostępne w jednym kolorze
- moc obu okularów taka sama (brak możliwości zamawiania dwóch różnych mocy dla oka lewego i prawego)
- zestaw w częściach - do zmontowania
- etui ochronne z wytrzymałego plastiku
Okulary pływackie korekcyjne Sutton Swimwear OPT1800 są zazwyczaj gotowe do wysyłki w ciągu 7-14 dni (od poniedziałku do piątku). Nie jesteś pewny czy to odpowiednie okulary pływackie z korekcją dla Ciebie? Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem zwrotów.
Cechy:
Warstwa Anti Fog (przeciw parowaniu) : TAK
Filtr UV : TAK
Przeźroczyste okulary : TAK
Bez dodatku latexu : TAK
Kolory : Czarny
Wiek : Okulary pływackie dla dorosłych
Kategoria : Okulary pływackie korekcyjne
Producent : Sutton
Cena produktu zawiera podatkek VAT wg stawki : | 8% |
Szerokość oprawy | 130mm |
Szerokość szkła | 58mm |
Szerokość mostka | 14mm |
Wysokość oprawy | 40mm |
Długość zausznika | 540mm |
Rozmiar okularów : | L |
Warstwa Anti Fog (przeciw parowaniu) : | TAK |
Filtr UV : | TAK |
Przyciemniane okulary : | TAK |
Rodzaj soczewki : | Przyciemniana |
Wytrzymałość szkieł : | DUŻA |
Etui : | TAK |
Kolory : | Czarny |
Bez dodatku latexu : | TAK |
Wiek : | Dla dorosłych |
Kategoria : | Okulary pływackie korekcyjne |
Producent : | Sutton |
CENNIK PRZESYŁEK - NASZE TOWARY DOSTARCZAMY W POLSCE JAK I ZA GRANICĄ
1. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto
2. Przesyłka Kurierska do 30kg, płatna kurierowi podczas doręczenia - 25,00 PLN brutto
3. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna przed wysyłką - 0,00 PLN brutto
4. Przesyłka Paczkomatem do 5kg, płatna w Paczkomacie podczas odbioru- 25,00 PLN brutto
5. Przesyłka z odbiorem w punkcie Paczka w Ruchu Odbiór- 0,00 PLN brutto
6. Przesyłka z odbiorem w punkcie Poczty Polskiej - 0,00 PLN brutto
7. Przesyłka z odbiorem w punkcie UPS Access Point- 0,00 PLN brutto
8. Przesyłka z odbiorem w punkcie Dpd Pickup- 0,00 PLN brutto
9. Przesyłka z odbiorem w punkcie DHL Parcelshop- 0,00 PLN brutto
10. Przesyłka zagraniczna przesyłką polecona priorytetowa Pocztą Polską do 2kg - 36,90 PLN brutto
Zamówienia na okulary pływackie korekcyjne ze szkłami wykonanymi na specjalne zamówienie (recepta, astygmatyzm, nietypowa moc szkieł) realizowane są tylko po wcześniejszej wpłacie
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Czas realizacji zamówienia jest różny, w zależności od dostępności - czas oczekiwania na wysłanie towaru przez Okulary-Plywackie-Korekcyjne.com podany jest na karcie każdego produktu. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej jeśli ważna jest szybka dostawa. Aby skompletować Państwa zamówienie średnio potrzebujemy ok. 7-14 dni roboczych (ze względu na wyjątkowość produktu). Średni czas przesyłki wynosi 1-2 dni roboczych.
Termin otrzymania przesyłki = czas sprowadzenia i skompletowania zamówienia (dostępność) + czas dostawy.