Formy płatności

 

  • Przelew na konto bankowe

Przelew bankowy - jest to popularna i bezpieczna forma dokonywania płatności za zamówiony towar. W chwili zamówienia deklarujesz formę płatności, i następnie dokonujesz przedpłaty całości kwoty widniejącej na fakturze zamówienia na nasze konto. Następnie firma wysyła zamówiony towar na dane adresowe przekazane w trakcie zamówienia. 
Dokonując przelewu w tytule proszę podać numer zamówienia lub imienia i nazwiska.

bank: Alior Bank
numer: 39 2490 0005 0000 4600 5185 0492
SWIFT: ALBPPLPW

 

  • Płatność przy odbiorze przesyłki

Płatność przy odbiorze przesyłki - płatności dokonacie Państwo w chwili doręczenia przesyłki przez kuriera. Ta forma płatności obarczona jest dodatkowym kosztem kuriera. Koszt ten widniał będzie w chwili składania zamówienia na podsumowaniu transakcji. Wysokość kwoty pobrania doliczona będzie do wysyłki.

 

  • Płatności elektroniczne - Tpay.com

Tpay.com jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.

W ten sposób Odbiorca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od Tpay.com, że zamówienie zostało zapłacone.

Kupując w sklepie korzystającym z Tpay.com wpłacasz na konto bankowe Tpay.com. Tpay.com automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę (Odbiorcę), który może realizować zamówienie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

System Tpay.com, umożliwia zapłatę przy pomocy ponad 40 kanałów płatności!

Przelewy można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Od banku zależy, czy księguje przelewy wewnętrzne natychmiast, całą dobę, czy tylko w określonych godzinach:


Tpay.com nie ma wpływu na godziny pracy banków podane powyżej. Powyższe dane zostały zgromadzone na podstawie informacji przekazywanych przez banki. Tpay.com nie ponosi odpowiedzialności za poprawność informacji o godzinach pracy banków.

X - oznacza, że bank w danym dniu nie księguje wpłat
* - bank nie gwarantuje księgowania online, jednak wpłaty są księgowane na bieżąco w godzinach pracy banku. 
** - wpłaty na dowolny inny bank są księgowane w czasie jaki jest potrzebny na zrealizowanie przelewu zewnętrznego przez bank nadawcy, wpłata wykrywana jest automatycznie po zaksięgowaniu na koncie bankowym Tpay.com, sprawdzanym 24/7/365. Większość wpłat księgowana jest w czasie do 24 godzin, w dni robocze.

Przelewy dokonane poza godzinami pracy banku, zostaną zrealizowane jak tylko płatność zostanie zaksięgowana przez bank.

 


Wygodę i duży wybór metod płatności zapewnia tpay.com

 

  • Płatności elektroniczne - PayPal

System PayPal pozwala firmom i klientom indywidualnym posiadającym adres e-mail bezpiecznie, wygodnie i korzystnie pod względem kosztów wysyłać oraz pobierać płatności online. Nasza sieć opiera się na istniejącej infrastrukturze finansowej rachunków bankowych oraz kart kredytowych i jest działającym w czasie rzeczywistym globalnym systemem płatności. Oferowane przez nas rozwiązanie idealnie nadaje się dla małych firm, sklepów internetowych, osób prywatnych i wszelkich innych podmiotów, którym nie wystarczają tradycyjne mechanizmy obsługi płatności.

Rozmiar naszej sieci i coraz szersze uznanie, jakim cieszą się nasze usługi, sprawiły, że staliśmy się jedną z sieci płatności najczęściej używanych przez serwisy aukcyjne, w tym przez serwis eBay. System PayPal jest także coraz częściej używany jako metoda płatności przez inne witryny handlu elektronicznego, zajmujące się sprzedażą towarów, takich jak elektronika użytkowa czy artykuły gospodarstwa domowego, sprzedażą usług, na przykład przez biura podróży i firmy projektujące witryny internetowe, a także sprzedażą treści rozpowszechnianych w formie elektronicznej. Firmy działające w sposób tradycyjny, na przykład kancelarie prawne, firmy budowlane i przychodnie lekarskie, coraz częściej otrzymują płatności za pośrednictwem systemu PayPal. Z usługi PayPal, która umożliwia użytkownikom wysyłanie płatności bez ponoszenia jakichkolwiek opłat, mogą korzystać osoby posiadające komputer PC lub telefon komórkowy z dostępem do Internetu.

Jest to wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Firma posiada lokalne przedstawicielstwa w 14 krajach poza Stanami Zjednoczonymi: w Australii, Austrii, Belgii, Chinach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i od 2006 roku w Polsce. System PayPal umożliwia wygodne i bezpieczne wysyłanie i otrzymywanie płatności w Internecie każdej osobie, która dysponuje adresem e-mail. PayPal jest idealnym rozwiązaniem w przypadku transakcji międzynarodowych, ponieważ jest dostępny w ponad 190 krajach i regionach i obsługuje płatności w 18 różnych walutach, w tym m.in. złotych polskich, euro, dolarach USA, funtach brytyjskich, dolarach kanadyjskich, dolarach australijskich i japońskich jenach. Więcej informacji o płatności Paypal mogą Państwo uzyskać pod adresem www.paypal.pl bądź pod numerem telefonu 0 801 38 66 86

  • Płatności elektroniczne - Przelewy24

Serwis Przelewy24 jest jednym z wielu serwisów internetowych poznańskiej Grupy DialCom24, w ramach której PayPro SA - Agent Rozliczeniowy - prowadzi system autoryzacji i rozliczeń na podstawie decyzji Prezesa Narodowego Banku Polskiego Nr 1/2011 z dnia 1.04.2011 r. oraz świadczy usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10.06.2014 r., wpisanej do rejestru usług płatniczych wraz z DialCom24 Sp. z o.o - Agentem Płatniczym - pod numerem IP24/2014 (dostępnym na https://erup.knf.gov.pl/View/). Działalność PayPro SA jako Krajowej Instytucji Płatniczej podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Grupa specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasza wyspecjalizowana kadra składa się z ludzi, którzy dostrzegając postęp w dziedzinie technologii, postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt, który stał się narzędziem mogącym usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line. Od początku swojego istnienia posługujemy się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik tworzonego przez nas oprogramowania, dostał to na czym mu najbardziej zależy:

- szybkość,
- prostota obsługi,
- oszczędności finansowe,
- bezpieczeństwo.


Przelewy24 kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi.


Top